Gra o tron (sezon 6) - wrażenia.

kwietnia 27, 2016


Kilka słów na temat pierwszego odcinka najnowszego, sezonu "Gra o tron.


Jak na pierwszy odcinek sporo się działo, przedstawiono nam wiele ciekawych scen, dzięki którym można wciągnąć się jeszcze bardziej w sam serial, jak i większość pobocznych wątków. Momentami staje troskę zbytni nudnawy i przewidywalny, choć i tak ciężko wskazać te słabsze momenty, ale wiadomo w serialach ostatnie odcinki zwykle stają się najlepszym i najciekawszym kąskiem dla widzów, więc warto czekać.

Podobało mi się w tym początku nowego sezonu, że serial utrzymuję swoją tajemniczość i niepowtarzalny klimat, dialogi nadsl się ciekawie napisane, a ci aktorzy jak np. Peter Dinklage, Lena Headey czy Nikolaj Coster-Waldau trzymają swój świetny poziom.

Według mnie kolejny sezon zaczyna się bardzo i ciekawie, który co najważniejsze trzyma wysoki poziom poprzednich. Nie wiem jak Wy ale ja jestem zadowolony z tym, co zaprezentowali nam twórcy, będę czkać z niecierpliwością jak zostanie dalej rozbudowany scenariusz i co spotka naszych bohaterów, którzy nadal wzbudzają w sobie ciekawość i tajemniczość.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Faktycznie, dobrze ten sezon rokuje, a w porównaniu z piątym - wręcz fantastycznie ;).
    Również czekam na więcej i pozdrawiam

    czymkolwiek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images