10 serali z narkotykami w tle.

września 30, 2015


Poniższe zestawienie przedstawia seriale, w których częstym wątkiem są narkotyki w tle. Może któryś serial was zainteresuje.

Oz (1997-2003)
opis serialu
Oz - tak popularnie nazywane jest stanowe więzienie o zaostrzonym rygorze. Akcja rozgrywa się głównie na oddziale eksperymentalnym zwanym Em City, lecz także w strefie cel śmierci, cel izolacyjnych jak i na oddziałach ogólnych. Przez sześć lat widzowie obserwowali dole i niedole, codzienne zmagania z sobą samym i z innymi ludźmi zarówno więźniów jak pracowników.
zwiastun serialu

The Corner (2000)
opis serialu
Chronicles Zachód Baltimore rodziny żyjące w ubóstwie na pierwszej linii frontu wojny z narkotykami w Ameryce .
zwiastun serialu

Prawo ulicy (2002-2008)
opis serialu
Grupa policjantów z Baltimore wypowiada wojnę narkotykową lokalnym bossom.
zwiastun serialu

Trawka (2005-2012)
opis serialu
Po zaskakującej śmierci męża mieszkająca na przedmieściach Nancy Botwin podejmuje się nowej pracy - sprzedaży marihuany.
zwiastun serialu

Mad Men (2007-2015)
opis serialu:
Nowy Jork, lata 60. Ceniony spec od reklamy wspina się po szczeblach kariery, lecz tajemnice dotyczące jego przeszłości zaczynają niszczyć zarówno jego życie zawodowe, jak i osobiste.
zwiastun serialu

Detoks (2008-2009)
opis serialu
William Banks postanawia zmienić swoje życie i wykorzystać doświadczenia z nałogami do pomocy innym ludziom.
zwiastun serialu


Breaking Bad (2008-2013)
opis serialu
Gdy nauczyciel chemii dowiaduje się, że ma raka, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę.
zwiastun serialuSiostra Jackie (2009-2015)
opis serialu
Jackie jest uzależnioną od narkotyków pielęgniarką, która balansuje pomiędzy wymagającym życiem zawodowym a problemami osobistymi.
zwiastun serialu

The Knick (2014)
opis serialu
Akcja serialu dzieję się na początku XX wieku w Nowym Yorku. Serial opowiada o zespole lekarzy ze szpitala Knickerbocker, którzy pod kierownictwem dr Johna Thackery'ego wprowadzają pionierskie rozwiązania z dziedziny chirurgii. Thackery ma jeden problem - jest uzależniony od kokainy.
zwiastun serialu

Narcos (2015-)
opis serialu
Serial skupia się na Pablo Escobarze, kolumbijskim szefie narkotykowym Kartelu z Medellín, którego nielegalne interesy zamierzają zlikwidować władze federalne.
zwiastun serialu

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images