Sobota z cytatami (odc.112)

lutego 13, 2016


Jak zwykle w sobotę czas na kolejny odcinek cytatów.
Dzisiaj m.in. cytat z melodramatu „Carol”, w którym główne role zagrały Cate Blanchett i Rooney Mara, słynnego serialu lat dziewięćdziesiątych „Miasteczko Twin Peaks” oraz westernu „Django”

Miasteczko Twin Peaks
Jeśli naprawdę kogoś kochasz, to jest jak takie jasne światło, które świeci na ciebie cały czas. Masz rację w tym i to jest świetne.


Synowie Anarchii
Prawdziwa wolność wymaga poświęcenia i bólu. Większość ludzi jedynie myśli, że chce wolności. Prawda jest taka, że tęsknią za niewolą porządku społecznego, sztywnych praw, materializmu. Jedyna wolność, jakiej człowiek naprawdę chce, to komfort.


Django
Miał pan moją ciekawość, ale teraz ma pan moją uwagę.


Grand Budapest Hotel
Szczerze mówiąc jego świat zniknął, nim on sam się w nim pojawił. Ale jedno przyznam podtrzymywał tę iluzję z niewypowiedzianym wdziękiem.


John Wick
Życie jest bez ładu i składu. Składa się z rozproszonych dni takich jak ten dziś.


Kingsman: Tajne służby
Jeśli jesteś gotów się dostosować i wciąż uczyć, zmienisz się.


Sense8
Czymże jest człowiek? Umiejętnością rozumnego myślenia? Wyobraźni? Kochania lub smucenia się? Jeśli tak, to jesteśmy bardziej ludzcy niż jakakolwiek ludzka istota kiedykolwiek będzie.


Everest
Dla tych z Was, którzy mają odwagę stawić czoła snom, Konsultanci ds. Przygody oferują coś poza potęgą słów do opisania. A dlaczego nie możemy tego zamieścić w broszurze? Ponieważ jest to najczęściej tylko ból.


Carol
Tylko wtedy, gdy nie może być gorzej , zabraknie papierosów.


Nad morzem
Jeśli naprawdę kogoś kochasz, chcesz dla niego więcej niźli chcesz dla siebie.

Zobacz poprzednie odcinki

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images