20 seriali 2016, na które warto zwrócić uwagę.

lipca 27, 2016Oto przerwami seriale obecnego roku, na które warto zwrócić uwagę. Większych już miało swoją oficjalną premierę, ale jest i kilka, na które trzeba jeszcze trochę poczekać. Może jakaś pozycja Was zaciekawi.


Billions
premiera odbyła się: 17 stycznia (Showtime)
opis fabuły:
Prokurator próbuje złapać na oszustwie króla funduszy zabezpieczających.
zobacz zwiastun

Legends of Tomorrow
premiera odbyła się: 21 stycznia (The CW)
opis fabuły:
Rip Hunter, który stara się zapobiec strasznym wydarzeniom w przyszłości, podróżuje w czasie, aby zebrać grupę superbohaterów, którzy pomogą mu ocalić Ziemię i będą walczyć z zagrożeniem.
zobacz zwiastun

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona
premiera odbyła się: 2 lutego (Fox)
opis fabuły:
"American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" to najnowsza produkcja twórców przebojowej serii "American Horror Story", która pokazuje kulisy słynnego procesu, dając intrygujący wgląd w działania prawników, walczących o skazanie lub uniewinnienie oskarżonego o podwójne morderstwo legendarnego futbolisty. Oparty na książce "The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson" autorstwa Jeffreya Toobina.
zobacz zwiastun

Vinyl
premiera odbyła się: 14 lutego (HBO)
opis fabuły:
Nowy Jork, lata 70. XX wieku. Szef upadającej wytwórni płytowej stara się zrobić karierę na rozkwitającej scenie muzycznej.
zobacz zwiastun

22.11.63
premiera odbyła się: 15 lutego (Hulu)
opis fabuły:
Nowy Jork, lata 70. XX wieku. Szef upadającej wytwórni płytowej stara się zrobić karierę na rozkwitającej scenie muzycznej.
zobacz zwiastun

Nocny recepcjonista
 premiera odbyła się: 21 lutego (AMC, BBC One)
opis fabuły:
Nocny recepcjonista jednego z europejskich hoteli na zlecenie służb specjalnych pomaga w tajnej operacji przeciwko potężnemu handlarzowi bronią.
zobacz zwiastun

The Path 
premiera odbyła się: 13 marca (Hulu)
opis fabuły:
Serial skupia się na parze małżeńskiej Cleary, która żyje w sekcie.
zobacz zwiastun

Preacher 
premiera odbyła się: 22 maja (AMC)
opis fabuły:
Serial opowiada o kaznodziei, Jesse'im Custerze, który zyskuje dar pozwalający mu na zmuszenie każdego, kto zrozumie jego rozkaz, do wykonania go. Wyrusza wraz ze swoją była dziewczyną, Tulip, i wampirem Cassidy'im, aby odnaleźć Boga.
zobacz zwiastun

Korzenie 
 premiera: 30 maja (History Channel)
opis fabuły:
Młody i pełen marzeń Kunta Kinte (Malachi Kirby) zostaje złapany w rodzinnej Gambii przez handlarzy niewolników i przetransportowany w koszmarnych warunkach do Ameryki. Na miejscu, całkowicie odarty z godności, z dala od domu i bliskich, trafia w ręce posiadaczy ziemskich. W niewoli udaje mu się znaleźć namiastkę szczęścia i założyć rodzinę. Kunta Kinte oraz jego potomkowie są świadkami i zarazem uczestnikami najważniejszych momentów w historii Stanów Zjednoczonych - wojny secesyjnej, powstań niewolników czy zniesienia niewolnictwa.
zobacz zwiastun

Roadies 
premiera odbyła się: 13 czerwca (Showtime)
opis fabuły:
Serial Roadies  opowiada o zespole rockowym będącym w odnoszącej sukcesy trasie. Historia pokazana jest z perspektywy ekipy pracującej przy zespole.

Długa noc
premiera odbyła się: 10 lipca (HBO)
opis fabuły:
Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.
zobacz zwiastun

Stranger Things
premiera odbyła się: 15 lipca (Netflix)
opis fabuły:
Serial opowiada o tajemniczych wydarzeniach w stanie Indiana. Po zniknięciu nastoletniego chłopca, w miasteczku pojawia się dziewczynka o niezwykłych umiejętnościach. Koledzy zaginionego 12-latka rozpoczynają poszukiwania przyjaciela; jednocześnie swoje śledztwo prowadzi także lokalny policjant.
zobacz zwiastun

Wicedyrektorzy  
premiera odbyła się: 17 lipca (HBO)
opis fabuły:
Neal Gamby (Danny McBride) i Lee Russell (Walton Goggins) są wicedyrektorami w podrzędnym liceum w niedużym amerykańskim miasteczku. Obydwaj zajmują się sprawami administracyjnymi. Nie brakuje im jednak ambicji. Każdy z nich marzy o zostaniu dyrektorem szkoły. Rozpoczyna się zażarta walka o wymarzone stanowisko. Żaden z nich nie zawaha się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. Tym bardziej że zwycięzca tej potyczki może być tylko jeden.
zobacz zwiastun

The Get Down
premiera: 12 sierpnia (Netflix)
opis fabuły:
Akcja serialu rozgrywa się w latach 70. a konkretnie w 1977 roku, kiedy era disco dobiegała końca, a na ulicach Nowego Jorku rodził się hip-hop. Serial skupia się właśnie na tej tematyce i pokazuje początki hip-hopu oczami młodzieży z Bronxu.
zobacz zwiastun

Lucke Age 
premiera: 30 września (Netflix)
opis fabuły:
W trakcie nieudanego eksperymentu niesłusznie skazany mężczyzna zyskuje nadzwyczajną siłę oraz wytrzymałość. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem.
zobacz zwiastun

Kroniki Shannary
premiera: 30 września (Netflix)
opis fabuły:
Księżniczka elficka Amberle wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć zapomnianą magię i ocalić świat przed demonami.
zobacz zwiastun

Westworld 
premiera: październik (HBO)
opis fabuły:
Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń, a dr Robert Ford (Anthony Hopkins), który zarządza parkiem, to bezkompromisowy wizjoner, który dąży do celu bez względu na cenę. Niespodziewana awaria sprawia jednak, że dotychczas usłużne ludziom roboty wpadają w morderczy szał.
zobacz zwiastun


Belfer 
premiera: 2 października (HBO)
opis fabuły:
Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam
zobacz zwiastun

Outcast: Opętanie 
premiera: 2 października (Fox)
opis fabuły:
Serial skupia się na życiu Kyle'go, który jest opętany przez demony. Stara się w miarę normalnie żyć, ale stara się trzymać ogromny dystans wobec ludzi. Barnesowie walce z demonami pomaga wielebny Anderson.
zobacz zwiastun

Taboo
premiera nieznana (FX, BBC One)
opis fabuły:
Jest rok 1814, środek wojny brytyjsko-amerykańskiej. James Kaziah Delaney (w tej roli Tom Hardy) wraca ze swojej 10-letniej podróży z Afryki do rodzinnej Anglii. Uważany dotychczas za zmarłego podróżnik dowiaduje się, że odziedziczył po ojcu podupadłą flotę handlową. Odmawiając sprzedaży interesu wschodnioindyjskiej firmie, Delaney chce odbudować dawne imperium i zemścić się za śmierć ojca. Jednak wraz z biznesem odziedziczył również wielu wrogów, którzy najchętniej widzieliby go martwego.
zobacz zwiastun

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images