Siedem najbardziej, przerażających potworów

czerwca 11, 2014


Głównie w horrorach i nie tylko, widzimy postacie przerażające których się baliśmy oglądając filmy.1. Skeksis - "Ciemny kryształ" 
I to był film dla dzieci? Jasne! Nawet nam twardzielom wciąż przechodzą ciarki po plecach, kiedy patrzymy na tego typa! Jim Henson miał chore poczucie humoru…2. Cannibalistic Humanoid Underground Dweller - "C.H.U.D" 
Brzydal, przed którym nawet Tofik ucieka, gdzie pieprz rośnie. Po prostu obrzydliwy.3. Predator - "Predator" 
Przybył gdzieś ze wschodniej części Drogi Mlecznej, by urządzić sobie na Ziemi krwawe polowanie. No okropny ten ryj, okropny!


4. Freddie Kruger - "Koszmar z ulicy Wiązów"
 Zlinczowany i spalony żywcem morderca dzieci powracający do snów nastolatków. Poczęty w wyniku gwałtu na zakonnicy nie mógł wyrosnąć na rozkosznego blondaska z dużymi niebieskimi oczami. Wyglądem przypomina raczej zmieloną, przeżutą, wyplutą i jeszcze raz zmieloną i wyplutą pizzę.5. Cenobici - "The Hellraiser"
 Od samego Hellraisera bolą nas co najwyżej oczy (za dużo tego ostrego na buzi). Prawdziwymi oblechami są za to Cenobici. Jeśli ktoś jest całkowicie owładnięty swoja obsesją albo wszedł w posiadanie kostki LeMarchanda, może ich przywołać z zaświatów… Nie wyjdzie mu to jednak raczej na zdrowie...6. Michael Myers - "Halloween" 
Wielkie czarne dziury zamiast oczu i białe lica… Sama twarz może przyprawiać o dreszcze!7. Mucha 
Ze wszystkich filmowych potworów "Mucha" (przekształcony Jeff Goldblum) jest prawdopodobnie najboleśniejszy. Jeden rzut okiem i ulewka gotowa…

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images