Spojrzenie tygodniowe, Odcinek 6 (11.08-17.08)

sierpnia 18, 2014

Zapraszam na kolejny przegląd tygodnia.


Aktor Robin Williams zmarł 11 sierpnia 2014 w wieku 63 lat. Jak donoszą media prawdopodobnie popełnił samobójstwo.  W ostatnich latach swojego życia zmagał się z depresją, przez którą zaczął zażywać narkotyki. Tom Hiddleston jest głównym kandydatem do zagrania tytułowej roli w nowej wersji legendarnego filmu "Ben Hur".

Historię Ben Hura spisał w 1880 roku Lew Wallace. Od tego czasu powieść "Ben-Hur: opowiadanie historyczne z czasów Jezusa Chrystusa" doczekała się licznych adaptacji teatralnych, telewizyjnych, radiowych i kinowych.Gwiazdor serialu "Dexter", Michael C. Hall, wraca na mały ekran.

Michael C. Hall znów w serialu Aktor pojawi się w miniserialu opartym na pomyśle Stanleya Kubricka. Projekt nosi tytuł "God Fearing Man", a scenariusz napisał Stephen R. Clark. Będzie to oparta na faktach opowieść o kanadyjskim ministrze.Serial "W garniturach" ("Suits") doczeka się piątego sezonu.

Głównym bohaterem produkcji jest Mike Ross (w tej roli Patrick J. Adams), chłopak obdarzony fotograficzną pamięcią, który otrzymuje posadę w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w Nowym Jorku. W serialu występują również D.B. Woodside, Zeljko Ivanek, Brendan Hines, Michael Gross, Melanie Papalia, Gabriel Macht, Gina Torres, Rick Hoffman, Meghan Markle i Sarah Rafferty.Do sieci trafiły dwa świeże materiały promocyjne produkcji Sin City 2: Damulka warta grzechu. Na jednym z nich prezentuje się sama Lady Gaga! Zobacz plakaty (1,2)W wieku 89 lat zmarła Lauren Bacall, słynna aktorka Złotej Ery Hollywood oraz wdowa po Humphreyu Bogarcie, z którym zagrała w kilku klasycznych amerykańskich filmach.Emma Stone zastąpi Michelle Williams na planie broadwayowskiego musicalu "Kabaret".

Aktorka była podobno pierwszą kandydatką do roli Sally Bowles, ale kolidowało to z jej innymi planami, m.in. pracą na planie "Magii w blasku księżyca" Woody'ego Allena oraz promocją "Niesamowitego Spider-Mana 2" Marka Webba. Dlatego też stojący za realizacją scenicznego "Kabaretu" Sam Mendes i Rob Marshall od kwietnia w tej roli zatrudniają Michelle Williams.

Williams będzie grać Sally do 9 listopada, kiedy to przekaże pałeczkę Stone. Partnerować jej będzie Alan Cumming, nagrodzony już w 1998 roku statuetką Tony za kreację mistrza ceremonii.
 ]Coraz większą popularnością, także w naszym kraju, cieszy się serial "Banshee". Właśnie pojawił się pierwszy teaser zapowiadający trzeci sezon tej telewizyjnej produkcji.

Pierwszy sezon serialu pojawił się w styczniu 2013 roku i powoli zyskiwał przychylność widzów. Wraz z drugim sezonem uznano powszechnie, że "Banshee" ma już swoją publiczność, a wyniki oglądalności na tyle zadowoliły producentów, że zamówiono sezon numer trzy.. Zobacz teaserWill Staples, scenarzysta "Mission: Impossible 5" został zatrudniony do napisania filmu o nielegalnym handlu zwierzętami, którego producentami będą Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio i Tom Hardy.

Wilm ma przybliżyć - w stylu "Traffic" Stevena Soderbergha - kulisy całego przemysłu kłusowniczego. Wątki rozgrywające się w różnych częściach świata mają przeplatać się, żeby pokazać sieć globalnych połączeń między sprzedawcami a kupcami części ciał zabitych zwierząt. Wśród bohaterów będą rozmaite osoby zaplątane w handel: od kłusowników po skorumpowanych urzędników.Do sieci trafiły dwa świeże zdjęcia przedstawiające dwa typy hełmów noszonych przez żołnierzy Imperium - Szturmowców - w  Epizodzie VII Gwiezdnych Wojen. Drugi z kolei fotos przedstawia również typ kasku, który ma być rzekomo noszony przez tzw. "Jungle Troopers" - potwierdza to doniesienia na temat pojawienia się dżungli jako jednego z miejsc akcji w tej produkcji. Zobacz (1,2)


Poprzednie Odcinki:
Odcinek 1 (07.07-13.07)
Odcinek 2 (14.07-20.07)
Odcinek 3 (21.07-27.07)
Odcinek 4 (28.07-03.08)
Odcinek 5 (04.08-10.08)


You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images