Spojrzenie tygodniowe, odcinek 3 (21.07-27.07)

lipca 28, 2014Zapraszam na trzeci odcinek przeglądu newsów ze świata filmu i seriali.


[Comic-Con] Zaprezentowano nowy zwiastun produkcji Horns - Zobacz z Danielem Radcliffe'em w roli głównej. Trzeba przyznać, iż wygląda niezwykle intrygująco, a i to określenie nie zdaje się w pełni oddawać istoty tej produkcji - zobaczcie sami!
Zobacz zwiastunZdjęcia do niezatytułowanego filmu Allena trwają na Rhode Island. Już wcześniej z projektem związali się Emma Stone i Joaquin Pheonix, ale dziś dołączyli do nich Parker Posey i Jamie Blackley.Naomi Watts dołączy do Jake'a Gyllenhaala na planie "Demolition", nowego filmu Jean-Marca Vallee, autora "Witaj w klubie", który przyniósł Oscary Matthew McConaugheyowi i Jaredowi Leto.

Scenariusz autorstwa Bryana Sipe'a opowiada o bankierze (Gyllenhaal), którego życie wali się w gruzy po tragicznej śmierci żony i dopiero przypadkowe spotkanie z pewną kobietą (Watts) wyrywa go ze stanu emocjonalnej zapaści.
Na Comic-Con zaprezentowano pierwszy plakat kinowych "Pingwinów z Madagaskaru" opowiadających o przygodach bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii "Madagaskar"
Zobacz plakat
Rooney Mara zastąpi Jessikę Chastain w obsadzie filmu „The Secret Scripture". Wcześniej nastąpiła również zmiana na stanowisku reżysera - za kamerą stanie bowiem Jim Sheridan, a nie - jak pierwotnie informowano - Thaddeus O'Sullivan."Z archiwum X" znów otworzy swoje mroczne podwoje? Tak przynajmniej sugeruje twórca kultowego serialu, Chris Carter.

W wywiadzie z portalem Vulture producent zdradził, że od dawna przyjaźni się z nowymi szefami 20th Century Fox TV oraz telewizji Fox - Daną Waldmen i Garym Newmanem. Waldmen jeszcze jako młoda rzeczniczka prasowa uczestniczyła na początku lat 90. w pierwszych pokazach testowych "Z archiwum X". Ona i Carter wspierali się przez ostatnie dwie dekady i często dyskutowali o kontynuacji przygód Muldera i Scully.Tommy Lee Jones dołączył do obsady thrillera "Criminal".Bohaterem filmu jest pewien groźny przestępca. Ciężko ranny zostaje schwytany przez CIA. Grozi mu dożywocie, ale otrzymuje ofertę udziału w ryzykownym eksperymencie. Ma poddać się operacji przeszczepienia mózgu (i wspomnień) zmarłego agenta. Teraz, wykorzystując obydwie "bazy danych", musi znaleźć i zneutralizować hakera grożącego detonacją ładunków nuklearnych na jednej z amerykańskich łodzi podwodnych.Luciano Sovena z Lazio Film Commision zdradził, że jedna z najbardziej spektakularnych i kluczowych dla fabuły scen projektu o roboczej nazwie "Bond 24" rozegra się w Rzymie.Już ponad rok temu informowano, że jest w planach nakręcenie telewizyjnej wersji książki Michaela Crichtona zatytułowanej "Westworld". W 1973 roku zekranizowano ją na potrzeby kina, a film nosił tytuł "Świat Dzikiego Zachodu". W nowej wersji zagra m.in. Anthony Hopkins.Joaquin Phoenix rozmawiał z producentami "Doctora Strange'a" o objęciu głównej roli.

Wśród kandydatów do roli Doctora Strange'a wymieniało się w ostatnich tygodniach m.in. Jareda Leto, Benedicta Cumberbatcha,Toma Hardy'ego i Edgara Ramireza.


Poprzednie Odcinki:
Odcinek 1 (07.07-13.07)
Odcinek 2 (14.07-20.07)

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images