Spojrzenie tygodniowe, Odcinek 12 (22.09-28.09)

września 29, 2014Zapraszam na olejny wzgląd. Dzisiaj między innymi dowiemy się odo jakiej produkcji chcę dołączyć Bryan Cranston, zobaczymy zwiastun filmu "The Casanova Variations" w którym zagra wspaniały aktor John Malkovich oraz jak będzie wyglądać plakat thrilleru "John Wick ".Joseph Gordon-Levitt jest głównym kandydatem do roli Edwarda Snowdena w filmie biograficznym w reżyserii Olivera Stone'a.

Obraz powstanie na podstawie książek "The Snowden Files: The Inside Story Of The World's Most Wanted Man" Luke'a Hardinga oraz "Time Of The Octopus" rosyjskiego adwokata Edwarda Snowdena, Anatolija Kuczereny. Thriller ma skupiać się na przekazywaniu tajnych dokumentów felietoniście "Guardiana", Glennowi Greenwaldowi.
Moritz Borman będzie produkował, Greenwald i inni pracownicy brytyjskiej gazety będą konsultantami. Oliver Stone staje za kamerą. Zdjęcia ruszają w grudniu i będą realizowane w Monachium.
Źródło: Canal+Film


Bryan Cranston chce dołączyć do obsady filmu "The Great Wall".

Bryan Cranston chce budować Wielki Mur z Mattem Damonem Obraz opowie o budowie Wielkiego Muru i o tajemnicach z nim związanych. Głównymi bohaterami będą żołnierze armii brytyjskiej z XV wieku, którzy są świadkami powstawania ogromnego muru w Chinach. Wkrótce przekonują się, że masywna ściana ma nie tylko chronić przed najazdami Mongołów, ale i przed wypuszczeniem na zewnątrz pewnych mrocznych sił.

Kandydatem do roli głównej jest Matt Damon. Bryan Cranston również stara się o angaż.

Za kamerą stanie chiński reżyser Zhang Yimou ("Zawieście czerwone latarnie", "Hero"). Ostatnią wersję scenariusza napisał Tony Gilroy ("Adwokat diabła", "Tożsamość Bourne'a"). Kandydatem do zagrania głównej roli jest Matt Damon.
Źródło: Canal+Film


Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z filmu "Uprowadzona 3" ("Taken 3").

Liam Neeson wrobiony w morderstwo W nowej odsłonie Bryan Mills (ponownie Liam Neeson), zostanie wrobiony w morderstwo bliskiej mu osoby. - Będę musiał uciekać, zarówno przed kryminalistami, jak i stróżami prawa - wyjaśnia aktor. - Bryan Mills wiernie służył swojej ojczyźnie, ale teraz próbują go dorwać. Chyba mnie nie lubią.

W obsadzie znaleźli się Famke Janssen, Maggie Grace i Forest Whitaker. Za kamerą staje Olivier Megaton. Premierę wyznaczono na 9 stycznia. Zobacz zdjęcia (1,2,3)
Źródło: Canal+Film


W sieci zadebiutował zwiastun filmu "The Casanova Variations".

John Malkovich jest sobą i Casanovą Dzieło ukazuje dwie historie o wielkim uwodzicielu, Giacomo Casanovie oraz prace nad sztuką o kobieciarzu. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michael Sturminger. W roli głównej, Giacomo i samego siebie, występuje John Malkovich. Partnerują mu Veronica Ferres, Florian Boesch, Miah Persson, Anna Prohaska, Maria Joao Bastos, Lola Naymark, Kerstin Avemo, Kate Lindsey, Fanny Ardant i Jonas Kaufm. Zobacz zwiastun
Źródło: Canal+Film


Rachel McAdams zagra główną rolę kobiecą w 2. sezonie serialu "Detektyw". I choć nie podpisano jeszcze stosownych umów, to raczej na pewno HBO zdecyduje się na współpracę z tą aktorką.

Kanał HBO poinformował jedynie, że złożył stosowną propozycję aktorce, ale w praktyce oznacza to angaż do serialu. Oficjalnie decyzja będzie znana bardzo szybko.

O rolę w "Detektywie" zabiegało wiele świetnych aktorek: Keira Knightley, Elisabeth Moss, Rosario Dawson, Malin Akerman, Jamie Alexander, Oona Chaplin, Brit Marling i Kelly Reilly.
Źródło: StopklatkaPeter Dinklage zagra w ekranizacji bestsellerowej powieści Joe R. Lansdale'a z 2013 roku zatytułowanej "The Thicket".

Historia rozgrywa się na początku XX wieku na wschodzie Teksasu, miejscu bardzo nieprzyjaznym człowiekowi. Bohaterem jest młody chłopak o imieniu Jack, który rozpoczyna epicką misję, by uratować siostrę porwaną przez brutalnego zabójcę – Cut Throat Billa i jego bandę. Jack werbuje do pomocy podstępnego łowcę nagród o imieniu Shorty (Dinklage), kopacza grobów oraz uliczną prostytutkę. Poszukiwania prowadzą ich do miejsca gdzie rządzą krew i chaos, obszaru ziemi niczyjej zwanego The Big Thicket.
Źródło: StopklatkaLeonardo DiCaprio zajmie się produkcją filmu opartego na książce "American Wolf".

Nate Blakeslee w swojej publikacji, która wkrótce trafi do księgarń, opowiada o szarej wilczycy alfa, której naukowcy nadali imię 06. Zwierzę było śledzone i badane przez lata. W 2012 roku wilczyca została zabita w okolicy parku Yellowstone, rok po tym jak wilk szary został wycofany z listy zagrożonych gatunków.

DiCaprio zajmie się produkcją z ramienia swojej firmy Appian Way. Pomogą mu Kevin McCormick i Jennifer Killoran. Nie wiadomo czy aktor pojawi się w filmie.
Źródło: Onet Film


Film "Paddington" na ekrany polskich kin trafi w styczniu 2015 roku. Głównej postaci (miś Paddington) swojego głosu udzieli Artur Żmijewski. Światło dzienne ujrzał polski plakat do filmu.

Dla Artura Żmijewskiego nie jest to pierwsza przygoda z dubbingiem. Aktor brał udział m.in. w nagraniach do "Madagaskaru". Zobaczcie plakat oraz zwiastun filmu "Paddington".
Flm "Paddington" na ekrany polskich kin trafi w styczniu 2015 roku. Głównej postaci (miś Paddington) swojego głosu udzieli Artur Żmijewski. Światło dzienne ujrzał polski plakat do filmu. Zobacz plakat i zwiastun


Źródło: Onet Film


Zobaczcie nowy plakat produkcji John Wick z Keanu Reeves w roli głównej. Czy aktor powróci do kina akcji w wielkim stylu? Już wkrótce się o tym przekonamy.;

John Wick opowiada historię tytułowego, byłego zabójcy na zlecenie (w tej roli Keanu Reeves), który zmuszony jest powrócić do fachu po tym, jak grupa gangsterów odbiera mu wszystko, co dla niego ważne. Produkcja ma być, według twórców, świeżym i stylizowanem powrotem do gatunku podobnych filmów akcji. Zobacz plakat


Źródło: Gildia


"LA Times" opublikował nowe zdjęcie z filmu "Inherent Vice" Paula Thomasa Andersona.

"Inherent Vice" to adaptacja powieści Thomasa Pynchona wydanej w Polsce pod tytułem "Wada ukryta". Akcja książki rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku. Prywatny detektyw Larry Doc Sportello (Joaquin Phoenix) dostaje od swojej byłej dziewczyny (Reese Witherspoon) cynk o planowanym porwaniu jej obecnego przyjaciela. Niedługo potem znikają obydwoje. Doc stara się rozwiązać zagadkę. Tropiąc porywaczy, natyka się na zblazowanych policjantów, zbrojących się czarnych nacjonalistów, zwalczających miejską partyzantkę faszyzujących Aryjskich Braci, a także złowrogą i tajemniczą organizację Złotego Kła. Doc odkrywa mimochodem to, co stanowi "wadę ukrytą" cywilizacji. Zobacz zdjęcie
Źródło: WP Film


Poprzednie Odcinki:
Odcinek 1 (07.07-13.07)
Odcinek 2 (14.07-20.07)
Odcinek 3 (21.07-27.07)
Odcinek 4 (28.07-03.08)
Odcinek 5 (04.08-10.08)
Odcinek 6 (11.08-17.08)
Odcinek 7 (18.08-24.08)
Odcinek 8 (25.08-31.08)
Odcinek 9 (01.09-07.09)
Odcinek 10 (08.09-14.09)
Odcinek 11 (15.09-21.09)Odcinek 12 (22.09-28.09)

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images